Nové apartmány v Lednici

Popis projektu

Jižní Morava je turisticky atraktivní kraj, který své návštěvníky láká bohatou folklórní tradicí, jedinečnou přírodou, množstvím kulturních památek, příležitostmi k různému sportovnímu vyžití a v neposlední řadě vyhlášenou gastronomií a především vinařstvím.

Lednice na Moravě je srdcem Lednicko-valtického areálu (LVA), který je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO.

Právě v této malebné obci jsme v roce 2014 začali s realizací projektu výstavby apartmánů, které jsou určeny k prodeji a které dále budou využívány k bydlení, rekreaci i dalším pronájmům.

Apollon resort se nachází naproti lednickým lázním a lázeňské kolonádě. Celkem 17 apartmánů, umístěných ve 4 domech, tvoří ucelený a uzavřený resort, který jsme pojmenovali po nedalekém chrámu. Tento romantický zámeček byl zasvěcen antickému bohu Apollonovi, odtud tedy i název pro náš projekt – Apollon resort.

Podle svých možností a potřeb si můžete zvolit apartmán o velikosti 1+kk, 2+kk nebo 3+kk, ke každému apartmánu dále náleží jedno parkovací místo, sklepní prostor a využívat můžete také přilehlou zahradu s vybavením.