Nové apartmány v Lednici

Vybavení jednotlivých apartmánů

Právě nyní jsou pro Vás připraveny k ubytování následující apartmány.

DůmApartmánTyp
apartmánu
Kapacita
lůžek
Kapacita
přistýlek
TerasaLedničkaTVMikrovlnkaMyčkaKlimatizace
A A1 2 + kk 2 2 NE ANO ANO ANO ANO ANO
A2 1 + kk X X X X X X X X
A3 3 + kk 4 2 NE ANO ANO ANO ANO ANO
A4 2 + kk 2 2 ANO ANO ANO ANO ANO NE
A5 2 + kk 2 3 balkon ANO ANO x ANO NE
B B1 3 + kk 2 2 NE ANO ANO ANO ANO ANO
B2 2 + kk 2 2 ANO ANO ANO ANO ANO ANO
B3 1 + kk 2 1 NE ANO ANO ANO NE NE
B4 2 + kk 2 1 ANO ANO ANO ANO ANO NE
B5 2 + kk 2 2 NE ANO ANO ANO ANO NE
B6 1 + kk 2 2 NE ANO ANO ANO NE NE
C C1 3 + kk 4 2 NE ANO ANO ANO ANO ANO
C2 2 + kk 2 2 ANO ANO ANO ANO NE ANO
C3 1 + kk 2 0 NE ANO ANO NE NE ANO
C4 2 + kk 2 2 ANO ANO ANO ANO NE ANO
C5 1 + kk 2 0 NE ANO ANO NE NE NE
C6 2 + kk 2 2 NE ANO ANO ANO ANO NE

APARTMÁN A1

Velikost 42 m2.
Moderní apartmán se skládá z ložnice, plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelny se sprchovým koutem. K dispozici je 2 x pevné lůžko- manželská postel, 2 x rozkládací lůžko.
Vybavení apartmánu: myčka, trouba, varná deska, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, nádobí, jídelní stůl, skříně na ukládání, rozkládací pohovka, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma, topení, klimatizace
Bezplatné wifi, parkovací místo.

APARTMÁN A2

Velikost 30 m2.
Útulný podkrovní apartmán má plně vybavenou kuchyň, obytný prostor s TV a jídelním stolem, koupelnu se sprchovým koutem a WC, prostornou předsíň s úložným prostorem. K dispozici je 2x pevné lůžko - manželská postel s polohovatelnými rošty a 2 pohodlné přistýlky. Vybavení apartmánu: varná deska. lednička, mikrovlnná trouba s grilem, rychlovarná konvice, digestoř, kuchyňské nádobí a náčiní, mycí prostředky, utěrky, povlečení, ručníky, toaletní potřeby, rozkládací pohovka, literatura pro děti i dospělé. Wifi a parkovací místo zdarma.

APARTMÁN A3

Velikost 55 m2. 
Prostorný apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi a obývacím  pokojem s rozkládací sedačkou a plně vybavenou kuchyní. Samostatné WC a velká koupelna s vanou. K dispozici je jedna manželská postel, dvě samostatná lůžka a jedna rozkládací pohovka velikosti 140 x 200 cm až pro 2 osoby.
Vybavení apartmánu :  TV s plochou obrazovkou, rozkládací sedačka,  jídelní stůl pro 6 osob, myčka nádobí, velká lednice s mrazákem, varná  indukční deska, digestoř, mikrovlnná trouba s grilem, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí a náčiní, mycí prostředky, utěrky, ložní povlečení, ručníky, toaletní potřeby, fén, trezor .
Zdarma wifi, 1 parkovací místo, uzamykatelný sklepní box k uložení jízdních kol, klimatizace.

APARTMÁN A5

Velikost 46 m2. 2+kk, balkónek.
Apartmán v podzením podlaží se skládá z ložnice, plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelny se sprchovým koutem. K dispozici je 2 x pevné lůžko- manželská postel, 3 x rozkládací lůžko.
Vybavení apartmánu: myčka, trouba, varná deska, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, nádobí, jídelní stůl, skříně na ukládání, rozkládací pohovka, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma, topení.
Bezplatné wifi, parkovací místo.


APARTMÁN B1

Velikost 65 m2.
Prostorný podkrovní apartmán s dvěma ložnicemi, vybavenou kuchyní, obývací pokoj s plochou obrazovkou, koupelna s vanou a oddělené WC. K dispozici je 1x manželská postel, 2x jednolůžko, 2x přistýlka.
Vybavení apartmánu: myčka, topení, varná deska, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, nádobí, pohovka, jídelní stůl, skříně na ukládání, mikrovlnná trouba, vinotéka, rozkládací pohovka, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma, klimatizace.
Bezplatné wifi, parkovací místo, uzamykatelný sklep, kam je možno ukládat kola, apod.

APARTMÁN B3

Velikost 30 m2.
Moderní apartmán má plně vybavený kuchyňský kout, obytný prostor s TV s plochou obrazovkou, barový pult, rozkládací sedačka  velikosti 120x200cm a manželská postel, koupelna se sprchovým koutem a WC, předsíň s úložným prostorem .
Vybavení apartmánu :  lednice s mrazákem, varná  indukční deska, mikrovlnná trouba s grilem a možností pečení, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí a náčiní , mycí prostředky, utěrky povlečení, ručníky, toaletní potřeby, fén.
Zdarma wifi, 1 parkovací místo, uzamykatelný sklepní box k uložení jízdních kol.

APARTMÁN B4

Velikost 30 m2 + 20 m2 terasa.
Moderní apartmán se skládá z ložnice, plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelny se sprchovým koutem. K dispozici je 2 x pevné lůžko - manželská postel, 2 x přistýlka.
Vybavení apartmánu: myčka, varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, kuchyňské potřeby, nádobí, jídelní stůl, dřevěná podlaha, skříně na ukládání, pohovka, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma, topení a mnoho zajímavé literatury ke čtení.
Bezplatné wifi, parkovací místo.

APARTMÁN B5

Velikost 39 m2.
Moderní apartmán se skládá z ložnice, plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelny se sprchovým koutem. K dispozici je 2 x pevné lůžko - manželská postel, 2 x přistýlka a cestovní dětská postýlka.
Vybavení apartmánu: lednička, myčka, varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kuchyňské potřeby, nádobí, jídelní stůl, dřevěná podlaha, skříně na ukládání, pohovka, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma, topení, společenské hry a mnoho zajímavé literatury ke čtení.
Bezplatné wifi, parkovací místo.

APARTMÁN B6

Velikost 30 m2.
Apartmán velikosti 1+kk (studio) se nachází ve sníženém podlaží (suterén). Vybaven je manželskou postelí, rozkládací sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. K dispozici je 2 x pevné lůžko - manželská postel, 2 x přistýlka na rozkládací pohovce.
Další vybavení apartmánu: lednička, varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba s grilem, kuchyňské potřeby, nádobí, TV, skříně na ukládání, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma, topení.
Bezplatné wifi, parkovací místo

APARTMÁNY C2 A C4

Velikost 50 m2.
Moderní apartmán se skládá z ložnice, plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelny se sprchovým koutem a terasou k posezení. K dispozici je 2 x pevné lůžko- manželská postel, 1x rozkládací pohovka, klimatizace.
Vybavení apartmánu: terasa, topení, varná deska, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, pohovka, jídelní stůl, venkovní nábytek, dřevěná podlaha, skříně na ukládaní, mikrovlnná trouba, rozkládací pohovka, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma.
Bezplatné wifi, parkovací místo k dispozici.

APARTMÁNY C3 A C5

Velikost 30 m2.
Apartmán má vybavený kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem. K dispozici je 1x manželská postel, TV s plochou obrazovkou
Vybavení apartmánu: varná deska, rychlovarná konvice, nádobí, utěrky, ručníky, povlečení, toaletní potřeby. V C3 klimatizace.
Bezplatné wifi, parkovaní k dispozici.

APARTMÁN C6

Velikost 46 m2.
Moderní apartmán se skládá z ložnice, plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelny se sprchovým koutem. K dispozici je 2 x pevné lůžko- manželská postel, 4 x rozkládací lůžko.
Vybavení apartmánu: myčka, trouba, varná deska, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, nádobí, jídelní stůl, dřevěná podlaha, skříně na ukládání, mikrovlnná trouba, rozkládací pohovka, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma, topení.
Bezplatné wifi, parkovací místo.

APARTMÁN C1

Velikost 65 m2.
Prostorný podkrovní apartmán s dvěma ložnicemi, vybavenou kuchyní, obývací pokoj s plochou obrazovkou, koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC. K dispozici je 1x manželská postel, 2x jednolůžko, 2x přistýlka. Klimatizace.
Vybavení apartmánu: myčka, topení, varná deska, rychlovarná konvice, kuchyňské potřeby, nádobí, pohovka, jídelní stůl, dřevěná podlaha, skříně na ukládání, mikrovlnná trouba, rozkládací pohovka, povlečení, ručníky, utěrky, toaletní potřeby zdarma.
Bezplatné wifi, parkovací místo.

U všech apartmánů je k dispozici uzamykatelný sklep, kam je možno ukládat kola, apod.

REZERVUJTE ZDE!